Duik in ons archief
Tijdens de tweejaarlijkse festivals presenteert de Flamenco Biënnale Nederland een eigenzinnige en gedurfde programmering van de top en voorhoede van artiesten uit Spanje en Nederland. In de tussentijdse jaren presenteren we programma’s onder de naam Intermezzo Flamenco. Steeds toont de Flamenco Biënnale Nederland zich een voorloper met eigen creaties en (co)producties die de kunstvorm tonen in dialoog met andere muziek- en dansvormen.
IX Flamenco Biënnale 2023 Part 2
Manuel Liñán, Paula Comitre, Artomático, Gonzalo García Pelayo, Pedro G. Romero, Juanfe Pérez Quartet, Andrés Marín, Paloma Zapata, Rocío Molina, Yerai Cortés
Programma
IX Flamenco Biënnale 2023 Part 1
María Moreno, Diego del Morao, Israel Fernández, Vanesa Aibar, Enric Monfort, Daniel García Diego Trio, Florecia Oz, Isidora O’Ryan, Dani de Morón, Agustín Diassera, José Manuel Álvarez, Farruquito, Ismael de la Rosa, Yerai Cortés, Carlos van Tongeren, Pedro G. Romero, Gonzalo García Pelayo, Alfonso Losa
Programma
VIII Flamenco Biënnale 2021 Part 2 (live)
Simone de Jong, Marina Paje, Leonor Leal, Rocío Molina, Israel Galván, Aruán Ortiz Ensemble, Claudio Spieler, A. Crespo Barba, Tino van der Sman, Arturo Ramón, Joes Wieggers, Ana Morales, Rafael Estévez, Valeriano Paños, Sara Cano, Vanesa Aibar, Pablo Martín Caminero Trio, Enrike Solinis Quartet, Daniel García Diego Trio
Programma
VIII Flamenco Biënnale 2021 Part 1 (online)
Pablo Martín Caminero Trio, Daniel García Diego Trio, Rocío Molina, Yerai Cortés, Andres Marín, Ana Morales, Vanesa Aibar
Programma
Intermezzo Flamenco 2019-2020
Amsterdams Andalusisch Orkest, Estrella Morente, Jalal Chekara, Rafael Riqueni, María Moreno, Eva Yerbabuana, Peter Kalb
Programma
VII Flamenco Biënnale 2019
Andrés Marín, Maarten Steenmeijer, DJ Onno Paloma, Abel Harana, Rosario la Tremendita, Abel Harana, Eduardo Guerrero, Jessica Achten, Ramón Martínez, Patricia Guerrero, Olga Pericet, Matilde Coral
Programma
Intermezzo Flamenco 2017-2018
Antje Herber, Mascha Meijman, Santiago Lara Quartet, Niño de Elche, Antonio Lizana Quintet, Pedro el Granaíno, Rycardo Moreno
Programma
VI Flamenco Biënnale 2017
Carmen Buitenhuis, Harriet Ijssel de Schepper, Javier Romero, Jur Vermijs, Mario Garcia, Mathilde Brugman, Tatiana Koleva, Sara Cano, Félix Vázquez, Luna Zegers, Antje Herber, Mascha Meijman, Arturo Ramón, Johan Frauenfelder, Rafael Reyes Galvan ‘el Falu’, Diego Carrasco, Manuel Liñan, Tino van der Sman, Leonor Leal, Fernando Parra, Erminia Fernandez Córdoba, Flamenchica Mundi, Juri Kuefner, Mascha Meijman, Teresa Jaldón, Lucija Stojevic, Francisco José Suárez Barrera, José Maldonado, La Piñona, Magda Mendes, Udo Demandt, Ward Veenstra, Javier Vila, Jalal Chekara, Isabel Bayón, Matthieu Acosta, Alfonso Aroca Quintet, Enrike Solinís Euskal Barrokensemble, María José Pérez, Ben van Gelder, Cristina Hall, Edsart Udo de Haes, Jamie Peet, María Marín, La Compañia Parpadeo, Pepe Habichuela
Programma
Intermezzo Flamenco 2015-2016
Antonio Reyes, Diego del Morao, Juan Grande, Tate Nuñez, Ana Morales, Mayte Martín, Vanesa Aibar, Concertgebouworkest, Smeltkroes Andalucía
Programma
V Flamenco Biënnale 2015
Chema Conesa, Efrén López, Ella van Poucke, Rocío Márquez, Guadalupe Torres, Belén Maya, Félix Vázquez, Hollands laken, FuZion, Rafael Estévez, Valeriano Paños, Antoinette Mooy, Peter Kalb ‘El Periquín’, Samba Salad, BvR Flamenco-jazz 6tet, Martine Stig, Ana Morales, Enrique Tomás, Juan Paredes, Curro Sánchez Varela, Ricardo Pacho, Marina Heredia, Patricio Hidalgo Morán, Juan Manuel Cañizares, Ed Spanjaard, Tania Kross, Antje Herber, Juan Paredes, Mascha Meijman, Dani de Morón, José Valencia, Rosario Toledo, La Fábrica, La Nina, Dani de Morón, José Quevedo ‘Bolita’, Paquito González, Rosario Toledo, Los Mellis, Jur Vermijs, Kika, Matthieu Acosta, Victor Rosinha, Teresa Jaldón, Andrés Marín, Farruquito, David Peña, Manuel Moreno Maya ‘El Pele’, Arturo Ramón, Carlos Ema, Patricio Hidalgo Morán, Renaud García-Fons, Alexis Lefèvre, José Quevedo ‘Bolita’, Maarten Ornstein, Oene van Geel, Pablo Martín, Paquito González, Tony Roe, Juan Carlos Lérida, Enrike Solinís Euskal Barrokensemble, Mohammad Motamedi, Rosario la Tremendita, BvR Flamenco Big Band, Pellizcos Flamencos, Akram Khan, Israel Galván
Programma
Intermezzo Flamenco 2013 - 2014
Rocío Molina, Rosario la Tremendita ‘Afectos’, Pablo Martín Caminero, Arcángel, Patricia Guerrero, José Mercé, Miguel Poveda
Programma
IV Flamenco Biënnale 2013
Carmen Linares, Pablo Martíns, Pablo Suárez, Eric Vaarzon Morel, Eric Vloeimans, Gijs Scholten van Aschat, Israel Galván, Diego ‘el Cigala’, Diego del Morao, Ramón Valle, Yelsy Heredia, Arcángel, Fahmi Alqhai, Alba Carmona, Isabelle Laudenbach, Las Migas, Lisa Bause, Diego Carrasco Family Band, Edsart Udo de Haes, Olga Pericet, Carmen Linares, Nederlands Blazers Ensemble, Arcángel, Theodosii Spassov, Belén Maya, Mayte Martín, Sonia Sánchez, José Mercé, La Lupi, Miguel Poveda
Programma
Intermezzo Flamenco 2011 - 2012
David Palomar, María Moreno, Mercedes Ruíz, Santiago Lara Quartet, Olga Pericet
Programma
III Flamenco Biënnale 2011
Rocío Molina, Rafaela Carrasco, Pastora Galván, Fuensanta ‘La Moneta’, Joaquín Grilo, David Peña Dorantes, Theodosii Spassov, Renaud García-Fons, José Valencia, Rosario La Tremendita, Arcángel, Miguel Poveda, Moraíto Chico, Diego del Morao, Diego Carrasco, Jesús Méndez, El Torta, Miguel Ángel Cortés, La Shica, Mohammad Motamedi, Zabit Nabizade, Het Nieuw Ensemble, Ed Spanjaard
Programma
Intermezzo Flamenco 2010
Moraíto Chico, Fernando de la Morena, Diego Amador, Fuensanta ‘La Moneta’, David Lagos, Alfredo Lagos, David Palomar,
Mercedes Ruiz, Santiago Lara
Programma
II Flamenco Biënnale 2008
Andrés Marín, Isabel Bayón, Miguel Poveda, Juan Gómez ‘Chicuelo’, Joaquín Grilo, Diego Carrasco, Moraíto Chico, Pastora Galván, Manuel Moreno ‘El Pele’, Luis ‘El Zambo’, Niño Josele, Cherifa Kersit, Kudsi Erguner, Prashant Shah, Cimarrón, Segundo Falcón, José Valencia, Fuensanta ‘La Moneta’, Silvia Marín, Flamix,
Tino Vandersman
Programma
I Flamenco Biënnale 2006
Israel Galván, Fernando Terremoto, Belén Maya, Duquende, Faiz Ali Faiz, Trio Benavent-Pardo-DiGeraldo, Tomás de Perrate, Son de la Frontera, Miguel Angel Cortés, Cañizares Flamenco Trio, Yasaray Rodríguez, Eric Vaarzon Morel, Luna Mar, Alta Mar, Utrera del Norte Project
Programma